preloader
logo Here

LV +37122001118
IRE +353469075605
LV +37122472000
IRE +353866036302

Reisi katru nedēļu ceturdienās abos virzienos

Maršrutos IRE-LV un LV-IRE

Rezervē sūtījumu

Tūlīt

Kādēļ izvēlēties mūs?

Iespējams labākā kompānija visā eiropā sīkpaku, paku, kravu un nestandarta kravu pārvadājumu jomā. 

Mēs piedāvājam:

 • Mēs ar visaugstāko atbildību nodrošināsim Jūsu sūtījumu pārvadāšanu;
 • Drošs auto treileru pakalpojumus;
 • Ņemot vērā mūsu lielo pieredzi kravu transportēšanā spēsīm nodrošināt ātru piegādes pakalpojumus par draudzīgām cenām;
 • Nestandarta sūtījumiem atradīsim labāko iespējamo risinājumu. 

Esam elastīgi un spējam piedāvāt visdažādākos risinājumus kravu pārvadāšanā maršrutos Irīja (IRE) - Latvija(LV) un Latvija(LV) - Īrija(IRE).

Ērtai stndarta sīkpakas vai sūtījumu noformēšanai izmanto mūsu Rezervācijas formuSazinies ar mums ja ir nepieciešams transportēt nestandarta kravas. 

Par mums

EU Transport ir kompānija, kuras darbības pamatveids ir dažādu kravu un sūtījumu pārvadāšana Eiropā. Galveno kārt mūsu darbība tiek nodrošināta Īrija - Latvija un Latvija - Īrija maršrutā. Kompānija savā jomā darbojas jau no 20xx. gada. Sākotnēji uzņēmums bija neliels taču tagad esam izauguši par nopietnu spēlētāju kravu pārvadāšanas jomā. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam guvuši neatsveramu un milzīgu pieredzi. No gūtās pieredzes esam paņēmuši labāko, kas ļauj nodrošināt maksimāli kvalitatīvu kravu un paku pārvadāšanas pakalpojumu par klientam draudzīgākajām un pieņemamākajām cenām. 

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu uzņēmumā pats svarīgākais ir klients un klienta vēlmes. Tāpēc esam ļoti elastīgi un spējam nodrošināt visdažādāko transporta pakalpojumu prasības. 

Sūtījuma noteikumi

BUJ

 • 1000+

  Reisi gadā
 • 400+

  Klienti nedēļā
 • 2+

  Kravas auto
 • 12+

  Kravas busi

Vajag transportēt nestandarta sūtījumus

Sazinies ar mums! Mēs nodrošinām arī individuālu pieeju katram īpašajam gadījumam.

Labākā kravu un paku pārvadāšanas kompānija visā eiropā. Aizvedīsim vai atvedīsim no Latvijas uz Īriju un no Īrijas uz Latviju. Pārvadājam jebkura izmēra un jebkura formas kravas un paciņas. Ja šaubies vai varēsim aizvest tavu sūtījumu sazinies ar mums. Mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu kā nogādāt Jūsu sūtījumu Jums nepieciešamā adresē. Mums viss ir pa spēkam.

Kravu pārvadājumi, starptautiskie un vietējie sīkpaku, sīkkravu, mazu kravu, paciņu, pārvadāšana, somu, koferu, čemodānu, dokumentu, sūtījumu, paku, bagāžas, sīku, nelielu kravu, nelielas kravas kurjerpārvadājumi, sūtījums, kurjerpaku piegāde, transporta pakalpojumi , mikroautobuss ,   pakalpojumi , kurjeri , ekspresspasts, kurjerpasts, starptautiskais kurjer pasts, ekspress piegādes, starptautiskie kravu pārvadājumi. eksprespasts, eksprespiegādes, starptautiskais kurjerpasts, steidzami starptautiskie sūtījumi, sūtījumu nosūtīšana pieņemšanas dienā, starptautiskie kravu pārvadājumi, avio kravu , lēti , ātri, sūtījumi uz Īriju, sūtījumi uz Angliju, kurjers uz Īriju, kurjers uz Angliju