Pārvadājumi pa visu Eiropu

Katru nedēļu sniedzam kurjera pakalpojumus, ieskaitot mājdzīvnieku transportēšanu un dažādu kravu pārvadājumus.

Īrijā-Z-Īrijā savācam sūtījumus visos reģionos katru nedēļu pirmdienās, otrdienās, trešdienās.
Katru trešdienu izraucam no Latvijas, Anglijas, ieskaitot Ziemeļīriju- Īriju- Dāniju- Vāciju- Holandi- Beļģiju- Franciju(Rietumi).

Latvijā savācam sūtījumus visos reģionos katru nedēļu otrdienās, trešdienās.  Piedāvājam slēgt līgumus par preču/mantu piegādi Jūsu biznesam. Tas ir ātri un ērti! 
Sadarbojamies ar klientiem Īrijā, Dānijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Francijā, Anglijā, ieskaitot Guernsey un Jersey, Zviedrijā.
Arvien vairāk cilvēku visā Eiropā uztic mums  savu sūtījumu nogādāšanu.

Piedāvājam pārvadājumu servisu, autotransportēšanu, auto pārvadāšanu ar treileri. Vedam pakas, sīkpakas, sadzīves priekšmetus, televizorus, velosipēdus, būvmateriālus, mēbeles, dzīvojamās piekabes-karavānus, motociklus/mopēdus, minivenus, pilnpiedziņas automašīnas, mantas, sadzīves tehnika u.c. 

Piedāvājam kurjera un ekspreskurjera  pakalpojumus, kurjerpastu, starptautiskos sūtījumus, arī pasažieru un bandroļu nogādāšanu. 

- Vedam gultas, dīvānus un citas mēbeles, bērnu ratiņus  (cenas pēc vienošanās), kā arī lielo un mazo sadzīves tehniku (ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis u.c. (cenas pēc vienošanās)).

Ja esat noskatījuši preci e-bay vai cita interneta veikala piedāvātu preci,taču pārdevējs nepiedāvā iespēju veikt bezskaidras naudas darījumu (cash on collection), mēs palīdzēsim Jums tikt pie kārotās mantas. 

Rakstiet, uzdodiet jautājumu un mēs palīdzēsim rast risinājumu! Sūtījumiem virs 100 kg – atlaides. 

Piedāvājumā arī naudas pārskaitījumi, atrodoties ārvalstīs.