kravu-parvadajumi

Par Mums

kravu-parvadajumi
1000+
Reisi gadā
kravu-parvadajumi
400+
Klienti nedēļā
kravu-parvadajumi
12+
Kravas auto
kravu-parvadajumi
2+
Kravas busi

Par mums

VSTRANSPOT LTD ir kompānija, kuras darbības pamatveids ir dažādu kravu un sūtījumu pārvadāšana Eiropā. Galvenokārt, mūsu darbība tiek nodrošināta maršrutos Īrija – Latvija un Latvija – Īrija. Kompānija savā jomā darbojas jau no 20xx. gada. Sākotnēji uzņēmums bija neliels taču tagad esam izauguši par nopietnu spēlētāju kravu pārvadāšanas jomā. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam guvuši neatsveramu un milzīgu pieredzi. No gūtās pieredzes esam paņēmuši labāko, kas ļauj nodrošināt maksimāli kvalitatīvus kravu un paku pārvadāšanas pakalpojumus par klientam draudzīgākajām un pieņemamākajām cenām.

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu uzņēmumā pats svarīgākais ir klients un klienta vēlmes. Tāpēc esam ļoti elastīgi un spējam nodrošināt visdažādāko transporta pakalpojumu prasības.

Labākā kravu un paku pārvadāšanas kompānija visā Eiropā. Aizvedīsim vai atvedīsim no Latvijas uz Īriju un no Īrijas uz Latviju. Pārvadājam jebkura izmēra un jebkuras formas kravas un paciņas. Ja šaubies, vai varēsim aizvest tavu sūtījumu, sazinies ar mums. Mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu, kā nogādāt Tavu sūtījumu nepieciešamajā adresē. Mums viss ir pa spēkam!

Starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi: sīkpakas, sīkkravas, neliela krava, paciņas, somas, koferi, čemodāni, dokumenti, sūtījumi, pakas, bagāža; nelielas kravas kurjerpārvadājumi, kurjerpaku piegāde, transporta pakalpojumi, mikroautobusu pakalpojumi, kurjeri, ekspresspasts, kurjerpasts, starptautiskais kurjerpasts, ekspress piegādes, starptautiskie kravu pārvadājumi, ekspress pasts, starptautiskais kurjerpasts, steidzami starptautiskie sūtījumi, sūtījumu nosūtīšana pieņemšanas dienā, starptautiskie kravu pārvadājumi, kravu avio pārvadājumi, lēti un ātri sūtījumi uz Īriju, sūtījumi uz Angliju, kurjers uz Īriju, kurjers uz Angliju.

Pārvadāšanas noteikumi >>

Sadarbības partneri

Biežāk uzdotie jautājumi

Reisi izbrauc katru ceturdienu un pienāk katru pirmdienu abos virzienos. Precīzus reisa datumus var apskatīt rezervējot sūtījumu.

Rezervēt sūtījumu >>
Pārvadājam pilnīgi visu, kas nav pretrunā ar ES izdotiem likumiem un normatīvajiem aktiem. Ja Jūs vēlaties nosūtīt nestandarta sūtījumus sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu, kā Jūsu sūtījumu nogādāt vēlamajā adresē.
Jūsu sūtījumi tiek piegādāti 1-3 dienu laika pēc reisa ienākšanas noliktavā abos virzienos,reisa ilgums
4 dienas, iziet ceturtdienās un ienāk pirmdienās abos virzienos. Ikdienā ceļā pie klientiem ir 12 kravas busi, kas ļauj nodrošināt operatīvu un ātru paciņu un sūtījumu paņemšanu un nogādāšanu gala mērķī.

Latvijā savācam sūtījumus visos reģionos katru nedēļu otrdienās, trešdienās.
Īrijā, Ziemeļīrijā, Londonā savācam sūtījumus visos reģionos katru nedēļu: svētdienās, pirmdienās, otrdienās, trešdienās.
EU Transport pret klienta sūtījumiem izturas ar visaugstāko atbildību tāpēc sūtījumi netiek pazaudēti un visi stūījumi nonāk pie adresāta nebojāti. Par mūsu augsto kvalitāti un profesionalitāti klientu kravu un paku pārvadāšanā varat pārliecināties lasot klientu atsauksmes mūsu Facebook kontā.