Mūsu stāsts

Iespējams labākais uzņēmums visā Eiropā sīkpaku, paku, kravu un nestandarta kravu pārvadājumu jomā.

0+

Reisi gadā

0+

Klienti nedēļā

0+

Kravas auto

0+

Kravas busi

Atbildība

Ar visaugstāko atbildību nodrošināsim Jūsu sūtījumu pārvadāšanu.

Drošība

Piedāvājam drošus sauszemes pārvadāšanas pakalpojumus.

Ātrums

Nodrošinām ātras piegādes pakalpojumus par draudzīgām cenām.

Risinājums

Nestandarta sūtījumiem atradīsim labāko iespējamo risinājumu.

Dažādu kravu un sūtījumu pārvadāšana Eiropā

Mūsu uzņēmuma darbības pamatveids ir dažādu kravu un sūtījumu pārvadāšana Eiropā. Neatkarīgi, vai tās būtu sīkpakas, sīkkravas, nelielas kravas, paciņas, somas, koferi, dokumenti, sūtījumi, kurjersūtījumi vai cita veida piegādes, mēs spēsim to nodrošināt augstākajā līmenī. Ņemot vērā, ka mēs visaugstāk vērtējam klientu un viņa vēlmes, tas mums ir ļāvis būt elastīgiem un spēt nodrošināt visdažādākos transporta pakalpojumus, kurus pārsvarā veicam maršrutā Latvija – Īrija un Īrija – Latvija.

Sūtījumu piegādē esam ieguvuši jau nozīmīgu pieredzi, kas tādējādi ļauj mūs uzskatīt par vieniem no labākajiem uzņēmumiem piegāžu tirgū. Saviem klientiem nodrošinām pēc iespējas kvalitatīvākus kravu un paku pārvadāšanas pakalpojumus par klientiem draudzīgām un pieņemamām cenām. Ja tev ir kāds sūtījums, kuru vēlies mums uzticēt, sazinies ar mums! Mēs atradīsim labāko risinājumu, kā nogādāt sūtījumu nepieciešamajā gala adresē.

Klients un klienta vēlmes

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu uzņēmumā pats svarīgākais ir klients un klienta vēlmes. Tāpēc esam ļoti elastīgi un spējam nodrošināt visdažādāko transporta pakalpojumu prasības.


Pieteikt sūtījumu

Labākā kravu un paku pārvadāšanas kompānija visā Eiropā. Aizvedīsim vai atvedīsim no Latvijas uz Īriju un no Īrijas uz Latviju. Pārvadājam jebkura izmēra un jebkuras formas kravas un paciņas. Ja šaubies, vai varēsim aizvest tavu sūtījumu, sazinies ar mums. Mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu, kā nogādāt Tavu sūtījumu nepieciešamajā adresē. Mums viss ir pa spēkam!


Dod mums ziņu
Map of Europe

Piedāvātie pakalpojumi

Starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi: sīkpakas, sīkkravas, neliela krava, paciņas, somas, koferi, čemodāni, dokumenti, sūtījumi, pakas, bagāža; nelielas kravas kurjerpārvadājumi, kurjerpaku piegāde, transporta pakalpojumi, mikroautobusu pakalpojumi, kurjeri, ekspresspasts, kurjerpasts, starptautiskais kurjerpasts, ekspress piegādes, starptautiskie kravu pārvadājumi, ekspress pasts, starptautiskais kurjerpasts, steidzami starptautiskie sūtījumi, sūtījumu nosūtīšana pieņemšanas dienā, starptautiskie kravu pārvadājumi, kravu avio pārvadājumi, lēti un ātri sūtījumi uz Īriju, sūtījumi uz Angliju, kurjers uz Īriju, kurjers uz Angliju.

Pārvadāšanas noteikumi

Lai izvairītos no liekiem sarežģījumiem, ir dažas lietas, ko vajadzētu atcerēties, kad gatavojaties uzticēt sūtījumu piegādi VSTRANSPOT LTD

Iepazīties ar noteikumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Question icon

Neatradi atbildi? Nesatraucies, palīdzēsim un visu pastāstīsim. Dod mums ziņu jau šodien!

Kontakti